rent a car rhodes rhodos

Půjčovna aut Rhodos

Půjčovna aut Rhodos
(Rhodos,Rodos)

            rent a car rhodes autotour   Autovermietung rhodes autotour ca rental rhodes  autotour
Hlavní stránka Kontakty Rezervace Auta a ceny Podmínky Doporučené cíle

Půjčovna aut v letovisku Faliraki

Půjčení auta v letovisku Faliraki není problém. Autopůjčovna AutoTour Rhodos: půjčovna aut Vám ráda požadované auto přistaví zdarma k jakémukoliv hotelu v této oblasti. Pokud vyplníte rezervační formulář, rezervaci Vám do druhého dne potvrdíme a v určený den a hodinu přivezeme auto až před Váš hotel. Vy si s ním jezdíte, poslední den zápůjčky ho necháte zaparkovaný u hotelu, klíčky dáte na recepci a to je vše. Sami si pak dle potřeby auto odvezeme.

POZOR - v případě objednání a zakoupení zájezdu přes stránky Rhodos v detailech můžete získat slevu 10% z půjčovného.

Rhodos - půjčovna aut


Naše tipy na ubytování (hotely, studia, apartmány) v letovisku Faliraki

Venezia

Venezia

Tříhvězdičkový hotel Venezia disponující 125 pokoji a studii se nachází v oblíbeném turistickém letovisku Faliraki, které nabízí množství vyžití a zábavy.  Hotel s bazénem a opalovací terasou  je uzpůsoben i pro pobyt s dětmi, pro které je zde k dispozici dětský bazén a hřiště. Zastávka linkového autobusu je přímo u hotelu a zajišťuje spojení na pláž, do místního centra, ale také do města Rhodos (cca 13 km) a Lindos (35 km). Vodní park je vzdálen cca 4 km.

 

Steves

Steves od 11290,-

Hezký apartmánový dům Steves ve vzrostlé zahradě v centru letoviska Faliraki, pouze 50 m od dlouhé písečné pláže, leží 17 km od letiště, 14 km od centra města Rhodos a má výborné autobusové spojení na všechny strany ostrova.

Kostas studia

Kostas studia

Komplex studií Kostas (tvořen dvěma budovami a zahradou) leží na ostrově Rhodos v klidnější části oblíbeného letoviska Faliraki cca 150 m od centra s množstvím obchůdků, taveren a restaurací a cca 300 m od písečné pláže s jemnými kamínky. V blízkosti studií Kostas (u hotelu Fantazia) jsou k dispozici bazény (vstupné zdarma, podmínkou je konzumace kávy nebo nápoje, pokud je u bazénu bar).

Pegasos Beach

Pegasos Beach od 18392,-

Hotel Begasos Beach se nachází v oblíbeném a vyhledávaném letovisku Faliraki, které přitahuje jak mladé páry, tak rodiny s dětmi, ale i páry starších klientů. Naleznete zde vše, počínaje obchůdky, tavernami až po bary a taneční kluby. Výhodou hotelu je jeho poloha, přímo na dlouhé pláži, poblíž rušného letoviska, avšak dostatečně daleko od jeho ruchu.

 

Sun Palace

Sun Palace od 15990,-

Renovovaný hotel Sun Palace se nachází na ostrově Rhodos, necelý 1 km od centra prázdninového letoviska Faliraki. Komplex se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Oblíbené turistické cíle, město Rhodos a Lindos jsou lehce dostupné díky místním autobusovým linkám. Vyhlášená 300 m vzdálená pláž s jemným pískem, nákupní možnosti, bary, taverny a perfektní služby hotelu Sun Palace přispějí k pohodově strávené dovolené.

.............................